interiéry veřejné

PKV

Již od první schůzky jsem věděla, že tento projekt bude jedinečný. Nejen proto, že úkolem a zadáním investora bylo sjednotit high-tech řešení s přírodou a tuto podstatu přenést do interiéru. 

Mým záměrem bylo ukázat v interiéru mimo jiné na směr přemýšlení majitelů. Poukázat na fakt, že zásadním cílem, je pro ně pohodlí jejich zaměstnanců. Vizuální styl vychází tedy z podstaty společnosti, doplňuje její filozofii a pohled na téma energií, ekologii a finance.

Tvarově pomocí zaoblených křivek vyzdvihujeme energetiku a hnací sílu společnosti na trhu. Velmi dynamický prostor doplňuje zeleň v každé místnosti. Díky lamelám, které plní několik funkcí s doplněním zeleně se podařilo vytvořit prostory pro jednotlivé týmy. Pomocí nich lidé neztrácení soukromí a zároveň mají přehled o dění ve společnosti. Současně plní funkci osvětlení, rozcestníků a paravánu a označení týmů.

Lidé tráví v práci většinu času, proto bylo potěšením slyšet, že po realizaci se zaměstnanci v prostorách cítí někdy i lépe než doma....


návrh: Ing. arch. Andrea Pastrnek  I  realizace: premier interiors s.r.o.  I  foto: pinarto s.r.o.

Kanceláře se zaměřením na automobilový průmysl.

pro PREMIER interiors s.r.o.

Design ineriéru kanceláří Velké Meziříčí

pro PREMIER interiors s.r.o.

Kanceláře IT společnosti Bratislava

Vizuální styl doplňuje produkty a cíle, které firma nabízí pro své klienty. Díky použití základních barev, působí interiér stabilně a inovativně čímž přímo následuje dojem, který by klient měl mít při první návštěvě. Zároveň vybrané odstíny zajistí komplexnost a stálost, která je u produktů i v interiéru neméně důležitá.

pro PREMIER interiors s.r.o.

Kanceláře se srdcem.......

Zadáním klienta bylo vytvořit kanceláře, které budou svým designem znázorňovat poslání společnosti a zároveň budou dbát na logické funkční uspořádání místností vzhledem k zónování prostoru.
Základní koncept je inspirován naším životem a sjednocujícím motivem služeb, které ČPP nabízí je člověk, krevní oběh, ale i výstraha.
S ohledem na velmi dobré umístění kanceláří v 11. patře a perfektní výhled na dominanty Brna, jsme navrhli kanceláře v neutrálních odstínech s doplněním dřevěného dekoru.
Design tak nechává v popření výhled z interiéru a to důležité-pohled na život ve městě, který je pro zaměstnance podstatou toho, co dělají a pro koho pracují.

Samotná realizace splnila termín, očekávání klienta a víru v další realizaci poboček ve stejném stylu díky PREMIER interiors s.r.o. 

Nezapomněli jsme ani na zákaznické centrum České podnikatelské pojišťovny ......


Software, který zachraňuje životy!

Děkuji za takové startupy jako je Gina system. GINA System je softwarová mapová technologie pro počítače, tablety a mobilní zařízení, která svým uživatelům umožňuje navigaci obtížným terénem, koordinaci týmů a efektivní výměnu informací. Lehký refresh kanceláří bude doufám pomáhat dál tvořit vyjímečné systémy. 

pro PREMIER interiors s.r.o.rekonstrukce kanceláří Brno - Vídeňská

Snoubí moderní technologie a lidský přístup. Zajišťují bezpečnost vašeho know-how, budují automatizovaná datová centra, poskytují nepřetržitou technickou podporu a s vaším týmem vás propojí odkudkoliv.

pro PREMIER interiors s.r.o.


yes , but first coffee....

"Ve skutečnosti je káva druhá nejobchodovanější komodita na světě, je druhá po oleji. Ale bezpochyby je jednou z nejoblíbenějších. Spotřeba kávy je dobrá pro rozvojový svět, protože 90% kávy je vypěstováno právě v těchto zemích, zatímco většina této kávy je vypita v rozvinuté části světa. Hlavní je, že obchod s kávou přináší peníze do chudých zemí."


pro PREMIER interiors s.r.o.

SOLARWINDS

Zadáním bylo vytvořit moderní relaxační prostor kanceláří v Brně s jídelní i odpočinkovou zónou. Výsledný design dokáže přenést zaměstnance pro oblast IT blíž k přírodě a nabít je energií do další práce.

pro PREMIER interiors s.r.o.


nové luxusní kanceláře Brno

Od hledání společného směru, přes navrhování prostoru až po realizaci stylových kanceláří.

pro PREMIER interiors s.r.o.

kavárna a pražírna Fabrika

Fabrika nových chutí a vůní, to je naše nová vize kavárny.
Ve spolupráci s Dášou Dítětovou www.mistrflorista.cz


Suntel Net / libli

Díky firmě PREMIER interiors s.r.o. vznikla nejnovější realizace kanceláří pro firmu, která se zabývá telekomunikacemi. Hlavní motiv sítě vychází z nabízených řešení, technologií a infrastruktur společnosti. Díky přiznaným rozvodům osvětlení společně s moderní grafikou na stěnách i skleněných příčkách jsme mohli vytvořit odraz společnosti v inteiéru s originálním pojetím.

pro PREMIER interiors s.r.o.

zákaznické centrum

Také návrh zákaznického centra jsme společně s firmou Wallmarketing a
PREMIER interiors s.r.o. doladili dokonce.


wellness and Spa Rychnov n. K.

Rekonstrukce wellness části hotelu u Rychnova nad Kněžnou s použitím mechových stěn luxusního osvětlení a materiálů v jemných barvách.
Ve spolupráci s Dášou Dítětovou www.mistrflorista.cz

cukrárna Bory mall Bratislava

rekonstrukce hotelu a restaurace u Nedbálků

Návrh rekonstrukce fasády a interiéru ve stylu 40. léta Masarykova okruhu
Trať Brno - Kohoutovice - Žebětín - Ostrovačice a Bosonohy měřila 29,147 km. Stala se dějištěm závodu, na který se zakrátko každoročně těšívali nejen diváci z celé republiky a okolních států, ale i jezdci z celé Evropy. Zejména zatáčka v Pisárkách, průjezd Kohoutovicemi, zatáčky za Žebětínem, ostrovačické serpentiny, vlásnička v Osstrovačicích a rovinka k vodojemu pod Kývalkou se staly trvalými pojmy v ústním podání statisíců diváků i v písemných reportážích ve všech velkých automobilových časopisech v Evropě.
www.unedbalku.cz