interiéry soukromé

Rekonstrukce interiéru rodinného domu Znojmo


Design dětského pokoje

vykouzlit úsměv jedné baletce se povedlo......nyní bude následovat realizace


Rekonstrukce interiéru domu v Ivanovicích

Dominantním prvkem, který jsme navrhli do stávajícího domu je jednoznačně světelná mapa světa.Díky magnetickému povrchu umožňuje majitelům vystavit fotky z cest, nebo jim připomínat možnosti a místa, kam se podívají příště.Luxusní přesto minimalistický design doplňují stylová svítidla, která díky jednotnému stylu spojují obývací pokoj s kuchyní. Snížený podhled nám umožnil vytvořit kapsu pro stmívatelné osvětlení. Majitelé si tak mohou nastavit intenzitu a celkovou atmosféru v místnosti.Interiér jsme měli možnost řešit od bourání přes broušení podlah a nový nábytek až po samotné dekorování.

realizace: Premier interiors s.r.o.    I    foto: PINARTO S.R.O. 


Interiér bytu Chrlice u Brna

Interiér s lamelami, které dodávají bytu přírodní vzhled jsme předali k velké spokojenosti klientům. Betonová stěrka doplňuje přirozený odstín dřeva a spolu s dalšími doplňky v zemitých barvách vytváří úžasný luxusní a nadčasový domov. Styl interiéru povznášejí černé kovové police na míru.

realizace: DIAMOND STUDIO


Interiér novostavby rodinného domu Brno - Sadová.

 Na počátku návrhu jsme měli jasný cíl - navrhnout správné dispoziční uspořádání, zvětšit vstupní prostor, najít místo pro pracovní stůl a v neposlední řadě celý interiér sladit do jednoho stylu.

Na přání investorů jsme celý dům navrhli v přírodních odstínech, které jsme doplnili kontrastními svítidly a doplňky.
Pečlivě vybrané materiály jsou v domě na první pohled patrné.
Díky masivní dřevěné podlaze, která mimochodem nebrání ani podlahovému topení, působ interiér velmi útulně. Nábytek v kontrastních barvách černé a bílé doplňuje decentní rámování dýhou.
Celým domem majitele provází domyšlený detail dveří - skryté zárubně, které jsme museli řešit již v rámci stavby a elegantní černá klika, která zapadá do celého konceptu.
Osvětlení v celém domě zajišťují bílá bodová svítidla, které doplňují zavěšená a nástěnná lokální světla. Cíle jsme splnili ve všech bodech a klienti si mohou užívat jejich nový domov.

realizace: Premier interiors s.r.o. I foto: PINARTO S.R.O. 


" malý prostor s velkým očekáváním "


design bytu v Olomouci


"de_signature" 

Koncept loftového bytu si zaslouží samotný návrh interiéru a zvláštní péči s ohledem na jeho umístění.


interiér rodinného domu ve Zlíně


"jemnost a elegance "


"harmonie odstínů"


"pánská záležitost"

I developerský projekt může být díky architektovi doplněn funkčním a stylovým interiérem. Luxsuní záležitost pro skvělého kadeřníka je pro mě potěšením navrhovat.

Velmi se mi líbil profesionální přístup, se kterým paní Pastrnek přistupuje k zákazníkovi. Dále jsem ocenil, že návrh jak exteriéru, tak i interiéru vycházel opravdu z toho, co se mi jako klientovi líbí (tvar, styl, rozmístění místností, barvy, design...).Velkou předností byla také realistická vizualizace návrhů, které jsou promyšlené do nejmenších detailů. A v neposlední řadě i rychlost, se kterou paní Pastrnek pracuje.Byla to velice příjemná a profesionální spolupráce, která mi posunula projekt o hodně dopředu.Těším se na další spolupráci a můžu paní Pastrnek jen doporučit.        Matěj Katolický (návrh rodinného domu a celého interiéru)


"přírodní elegance"


chlapecký pokoj "teenage project"


luxusní interiér vily


Design interiéru RD Brno - Sadová


Design vily - roubenky u Vyškova

Pokud máte klienta, který má sám skvělé nápady a zároveň vám věří, může vzniknout prostor, na který nezapomente! Manželé mi dali šanci vytvořit pro ně oázu klidu v dřevěné roubence s přiznanou konstrukcí.


Design koupelen rodinného domu Ivanovice

realizace Premier interiors


Říše divů....

Navrhovat byt pro dvě malé princezny mě moc bavilo. Hlavním úkolem bylo zútulnit prostor s vysokými stropy. Jako hlavní koncept jsem použila pohádku Alice in Wonderland......

Velmi důležité je v dětském pokoji měřítko. V tomto případě to bylo složitější o vysoké stropy v místnosti. Díky malbě v nejnižší úrovni pokoje a použití měřítka pro děti vznikl útulný pokojíček, do kterého se slečny budou doufám rády vracet . . .


Interiér vily v Nebovidech


Rekonstrukce bytu ve Šlapanicích v minimalistickém stylu.


Stylový chlapecký pokoj Brno

Dětský pokoj s nádechem přírody jsem vytvořila pro malého chlapečka. Vlastnoručně kreslenou stěnu s černou popisovatelnou částí jistě v předškolním věku chlapeček ocení. Pokoj se může v budoucnu zaplňovat barevnými doplňky podle stylu dítěte.


Simply oneKouzlo kombinace u Žďáru nad Sázavou

Přání zkombinovat klasický nábytek s moderním, aby vznikl příjemný interiér k bydlení, tak znělo zadání investorů, které oslovilo i mě.  Hlavním konceptem interiéru se stala syntéza klasického nábytku a moderního minimalismu. Vybrané kontrastní styly se navzájem neruší, ale podporují v celé své kráse a lesklé plochy nového nábytku odráží vznešenost starožitných skvostů.

reference klienta: Mám jeden jediný problém s tímto domem. Je mi tady tak strašně dobře, že se mi odsud někdy ráno ani nechce. Bylo skvělé, když jsme si přizvali mladou architektku Andreu Pastrnek.

Beata Rajská (úryvek z rozhovoru pro časopis exkluziv bydlení)Interiér vily ZNOJMO

Klasický tvar rodinného domu, který ukrývá luxusní interiér. Návrhování interiéru pro vlasového designéra byla souhra porozumnění a skvělého konceptu.


Rekonstrukce bytu Brno

Vstupte do luxusního bytu s nádechem jemnosti a přírody! Klienti, kteří věří architektovi, znají šikovného truhláře www.diamondstudio.cz a zapojí své síly a cit při rekonstrukci. 


Atypická ložnice