interiéry soukromé
minimalismus / funkce / forma

design společenských i klidových zón / atypického nábytku / pomoc při výběru typového mobiliáře pro všechny funkce a místnosti


Design ve skandinávském stylu

Pokud je i vám blízká jednoduchá barevnost v interiéru a líbí se vám minimalistický design, kouzlu severské atmosféry ve svém domově zaručeně propadnete.

Rekonstrukce bytu Brno

Vstupte do luxusního bytu s nádechem jemnosti a přírody! Klienti, kteří věří architektovi, znají šikovného truhláře www.diamondstudio.cz a zapojí své síly a cit při rekonstrukci. Tak vznikla skvělá proměna bytu.


Kouzlo kombinace u Žďáru nad Sázavou

Přání zkombinovat klasický nábytek s moderním, aby vznikl příjemný interiér k bydlení, tak znělo zadání investorů, které oslovilo i mě.  Hlavním konceptem interiéru se stala syntéza klasického nábytku a moderního minimalismu. Vybrané kontrastní styly se navzájem neruší, ale podporují v celé své kráse a lesklé plochy nového nábytku odráží vznešenost starožitných skvostů.

Beata Rajská se o mě po realizaci zmínila v článku, kde pro časopisu Exkluziv ukázala interiér, který jsem pro ni navrhovala spolu s celým domem. Ráda bych jí tímto poděkovala za skvělou zkušenost, perfektní spolupráci a hlavně za možnost poznat inspirující ženu, která mě tak jako každý klient posunul o kus dál.


Interiér vily ZNOJMO


Nový interiér vila Nebovidy

Právě dokončujeme interiér nádherné vily v Nebovidech. Majitelé domu se rozhodli i pro mechové stěny!

Těšte se na fotografie již brzy.....


Rekonstrukce / částečná proměna byt Brno

Krásný příklad proměny! Jak málo stačilo ke zvýraznění podstaty interiéru a vylepšení jeho atmosféry. prohlédněte si fotografie "před a po".

Přesvědčte se jak se může proměnit i váš interiér pomocí výmalby, výměny pár kusů nábytku nebo repasování dvířek kuchyně!


Rekonstrukce kuchyně v Brně

Netradiční design kuchyně v panelovém domě s moderními liniemi vytvořené pomocí kvalitních materiálů. Podívejte se na další proměnu....


Vizualizace - atypické ložnice

Interiér RD Brno - venkov

Interiér vily Olomouc