realizace
fotogalerie finálních a dokončovaných projektů


Nové kanceláře Suntel Net  s.r.o.

Díky firmě PREMIER interiors s.r.o. vznikla nejnovější realizace kanceláří pro firmu, která se zabývá telekomunikacemi. Hlavní motiv sítě vychází z nabízených řešení, technologií a infrastruktur společnosti. Díky přiznaným rozvodům osvětlení společně s moderní grafikou na stěnách i skleněných příčkách jsme mohli vytvořit odraz společnosti v inteiéru s originálním pojetím.

Rekonstrukce bytu Brno

Vstupte do luxusního bytu s nádechem jemnosti a přírody! Klienti, kteří věří architektovi, znají šikovného truhláře www.diamondstudio.cz a zapojí své síly a cit při rekonstrukci. Tak vznikla skvělá proměna bytu.

Návrh dřevostavby Žďár nad Sázavou

Návrh moderního domu s klasickými prvky byl ovlivněn pozemkem umístěným v chráněné krajinné oblasti. Požadovaná sedlová střecha na hlavní části objektu umožnila vytvořit společenskou část domu v moderním pojetí v zákrytu. I v tomto návrhu design následoval funkci. Hmotově je tedy stavba členěna nejen tvarovým pojetím, ale také pomocí funkčního dělení na společenskou a klidovou zónu.


 Návrh rodinného domu Rajhradice u Brna

Nový design obývacího pokoje

Interiér je ovlivněn skandinávským stylem a doplněn příjemnými materiály a dekoračními prvky. Dominantou prostoru je na míru vyráběný kovový stolek od velmi šikovného řemeslníka. Surové dřevo zvýrazňuje skandinávské pojetí a zútulňuje atmosféru pokoje.


Kouzlo kombinace u Žďáru nad Sázavou

Přání zkombinovat klasický nábytek s moderním, aby vznikl příjemný interiér k bydlení, tak znělo zadání investorů, které oslovilo i mě.

Hlavním konceptem interiéru se stala syntéza klasického nábytku a moderního minimalismu. Vybrané kontrastní styly se navzájem neruší, ale podporují v celé své kráse a lesklé plochy nového nábytku odráží vznešenost starožitných skvostů.

Beata Rajská se o mě po realizaci zmínila v článku, kde pro časopisu Exkluziv ukázala interiér, který jsem pro ni navrhovala spolu s celým domem.

Ráda bych jí tímto poděkovala za skvělou zkušenost, perfektní spolupráci a hlavně za možnost poznat inspirující ženu, která mě tak jako každý klient posunul o kus dál.

Nový interiér vila Nebovidy

Právě dokončujeme interiér nádherné vily v Nebovidech. Majitelé domu se rozhodli i pro mechové stěny!

Těšte se na fotografie již brzy.....

Rekonstrukce bytu Brno

Krásný příklad proměny! Jak málo stačilo ke zvýraznění podstaty interiéru a vylepšení jeho atmosféry. prohlédněte si fotografie "před a po".

Přesvědčte se jak se může proměnit i váš interiér pomocí výmalby, výměny pár kusů nábytku nebo repasování dvířek kuchyně!

Návrh dřevostavby Pustiměř

Moderní prostorná vila s pultovou střechou na rohovém pozemku. Pokud chcete cítit při stavbě svého domu vůni dřeva a mít nosnou konstrukci hotovou za 14 dní, zvolte si dřevostavbu.

Rekonstrukce kuchyně v Brně

Netradiční design kuchyně v panelovém domě s moderními liniemi vytvořené pomocí kvalitních materiálů.  Podívejte se na další proměnu....

Rekonstrukce hotelu a restaurace u Nedbálků 

 styl 40. léta Masarykova okruhu

Návrh rekonstrukce fasády a interiéru.

Trať Brno - Kohoutovice - Žebětín - Ostrovačice a Bosonohy měřila 29,147 km. Stala se dějištěm závodu, na který se zakrátko každoročně těšívali nejen diváci z celé republiky a okolních států, ale i jezdci z celé Evropy. Zejména zatáčka v Pisárkách, průjezd Kohoutovicemi, zatáčky za Žebětínem, ostrovačické serpentiny, vlásnička v Osstrovačicích a rovinka k vodojemu pod Kývalkou se staly trvalými pojmy v ústním podání statisíců diváků i v písemných reportážích ve všech velkých automobilových časopisech v Evropě.

www.unedbalku.cz