spolupráce

               Obklopuji se ověřenými odborníky v oboru

zaručeně....

Premiéři. Odborníci, kteří vypíší tendr, zajistí všechny stavebné práce, domluví šikovné truhláře, přivezou a nainstalují nábytek a celý projekt zaštítí. Mezi jejich reference patří například kanceláře pro Notino, L'Oréal, Funtasty a další, které si můžete prohlédout zde:

www.premieri.cz


Projektantka Markéta Neoralová má zkušenosti jak s rodinnými domy, tak s veřejnými budovami. Obklopuje se specialisty na všechny obory v projekci.

www.neoproject.cz


Dagmar Dítětová je floristka s moderním přístupem ve svém oboru. Dokáže se postarat o výzdobu na akcích, svatbách ale i v hotelích a na dalších veřejných místech. Její portfolio doplňují také olejomalby a obrazy.Prodávají stylový nábytek pro moderní život, který splňuje nároky na svěží design, promyšlenou ergonomii i dostupnou cenu! Trendy a inspiraci pro moderní design čerpají na světových veletrzích. 

www.lino.cz


DECOR ITALIA poskytují ten nejlepší výběr ze stěrkových materiálů dostupných na italském trhu a zprotředkovávat špičkové odborníky v oboru. Nabízí kompletní systémy dekorativních technik / odborné poradenství & cenová kalkulace samozřejmostí.

www.decoritalia.cz


Dokáží vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít.

www.ptacek-premium.cz